м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2017

У Винниках Василь Зінкевич виступив на спільній сцені з місцевими виконавцями

Неперевершений і грандіозний виступ Народного артиста України Василя Зінкевича об’єднав винниківчан на святкуванні річниць Дня міста, Дня прапора і Дня незалежності України.

Загальноміські заходи, які розпочались вранішнім віче, продовжились на сцені вул.Івасюка у Винниках.

У святкуванні взяли участь вихованці культурних закладів міста, гурти «Земляки», «Дриг», «Ptashkin», суперфіналіст 4 сезону «Голос країни» Михайло Мирка та гурт «Мирка Бенд», гості БДЮТу Шевченківського району м.Львова, учасників мистецької школи М.Ільків «IlkivSchool» та Маріанни Ільків.

«Золотий голос» країни – Народний артист України Василь Зінкевич виконав пісні зі свого репертуару, які кожен знає на пам’ять.
Завершили урочистості молодіжною концертною програмою за участю Dj Bakun та шоу балету «Dalkroz».

Квітень

18.2021