м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.01.2017

У Винниках утретє звуть танцювальні колективи на Благодійний фестиваль «У ритмі дитячого серця»

ЛММГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при Винниківській міськраді оголосили про набір хореографічних колективів на ІІІ Благодійний хореографічний фестиваль «У ритмі дитячого серця»

Про це розповіли співорганізатори фестивалю.

«Закликаємо не тільки винниківські колективи, а й львівських і танцюристів з навколишніх населених пунктів», – каже голова Молодіжки Назар Грицків.

В рамках фестивалю відбуватиметься продаж виробів своїми руками, виконаних попередньо на майстер-класах від наймолодших учасників Золотої молоді Винник.

«Це уже третій фестиваль, який організований для розвитку хореографічної творчості дітей та в підтримку учасників АТО на Сході України. По завершенні фестивалю учасники та гості матимуть тематичну вечірку-дискотеку», – доповнила член ЛММГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк.

Заявки просять подавати за тел. 063 75 04 722 – Анастасія.

23.2020