м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.08.2019

У Винниках урочисто відкрито міжнародний дитячо-юнацький турнір з футболу пам’яті Богдана Маркевича

Сьогодні, 22 серпня, відбулося урочисте відкриття міжнародного дитячо-юнацького турніру з футболу пам’яті Богдана Маркевича.

Участь у відкритті турніру взяли: засновник “Школи футболу ім. Б. Маркевича”, український футболіст і тренер, уродженець Винник Мирон Маркевич, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, заступник президента ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» Ярослав Грисьо.

«Вже сімнадцять років ми проводимо цей турнір, багато футболістів брало участь у ньому і багато з них зараз поповнили ряди команд вищої ліги: першої, другої. Тобто, не просто так відбувається цей турнір і, звичайно, ми вам бажаємо, щоб ви, з часом, також були гравцями не лише українських клубів, а й закордонних і звичайно, наших збірних», – привітав учасників турніру Мирон Маркевич.

Принагідно, Богдан Шустер привітав усіх присутніх на стадіоні із Днем міста Винники, його 667-ою річницею.

«Шістсот шістдесят сім рочків сьогодні нашому місту і, з давних давен, не одне десятиліття наше місто задає тон, футбольний тон, не лише Львівській області, а й Україні.

Ми гордимося, Мироне Богдановичу, Вами, Вашою робою, Вашою школою і я хочу, щоб це було для всіх добрим прикладом, добрим тоном і нехай щедра винниківська земля подарує вам багато перемог, не лише сьогодні, не лише в рамках цього турніру, але і в подальшому. Злетів, висот і багато кубків і медалей на ваших творчих шляхах, всім командам. З прийдешнім Днем Незалежності і з Днем нашого міста. Слава Україні!», – наголосив Богдан Шустер.

7.2019