м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.06.2020

У Винниках урочисто привітали військовослужбовців окремого загону спеціального призначення

Міський голова Винник Володимир Квурт і заступник голови Богдан Шустер привітали військовослужбовців окремого загону спеціального призначення з нагоди Дня Конституції України та їх повернення з зони ООС, де вони виконували бойові завдання.

«Сьогодні хочу побажати вам міцного здоров’я, відчуття, що ви робите потрібну справу і, щоб ті органи, які повинні опікуватись вами – про це не забували; щоб дома у вас було відчуття любові,  затишку і потрібності. Слава Україні!», – розпочав привітанням Володимир Квурт.

Також, з нагоди свят, а також, зважаючи на рішення депутатів місцевої ради про присвоєння назви вулиці генерала Сергія Кульчицького, голова міста подарував частині адресну табличку з об’ємними литими літерами і рельєфними елементами з короткою біографію генерал-майора.

Нагадаємо, вулиця імені Генерала Кульчицького бере початок від перехрестя вулиць Академіка Сахарова та Кільцева і проходить перпендикулярно на Захід в сторону до вул.Івасюка, з’єднуючись із вул.Винна Гора.

25.2020