м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

У Винниках урочисто посвятили духовний центр

Служіння посвячення відбулось за участі представників влади, церковного хору та духовного оркестру.

Урочистості відбулись у неділю, шостого жовтня.

Освячення духовного центру та святкову літургію здійснив старший пастор Церкви, доктор теології Василь Боєчко.

«Сьогодні велика честь, разом з вами, творити молитву до Бога за рідну землю, за Україну і радіти тому, що для молитви у близьких по вірі є новий храм», – привітав присутніх міський голова Винник Володимир Квурт.

Зазначимо, що Богослужіння в храмі обслуговують три хори: основний, підлітковий і дитячий.

В Церкві також служить дитячий літературний гурток, який доносить вічні істини Слова Божого віршами та сценками.

В Храмі регулярно відбувається телезйомка духовно-просвітницької передачі “Вічне джерело”, яку понад двадцять п’ять років транслює Львівське державне телебачення. Веде програму Василь Боєчко.

13.2019