м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2016

У Винниках урочисто підняли державний прапор України (ФОТО)

Винниківська громада урочисто підняла синьо-жовтий стяг у День державного прапора України

 

Святковий захід відбувся біля пам`ятника Незалежності з національного гімну України та підняття прапора дошкільнятами садочку №156 м.Винники.

 

«Сьогодні ми зібрались тут, щоб ще раз виразити свою повагу до державного символу. Найменші винниківчани підняли прапор. Прапор знаний від княжої доби, прапор з яким наші герої йшли в бій, прапор під яким кується перемога на Сході України. Я впевнений, що з нашим стягом Україна увійде у велику сім`ю вільних європейський народів», – відкрив урочистості міський голова Винник Володимир Квурт.

 

Завідувач ДНЗ№156 Галина Пуцило та вихователі установи виконали пісню «Країно моя» під яку на площі підняли десятиметровий стяг.

 

Короткий екскурс в історію боротьби за незалежність України зробив український науковець-географ і краєзнавець, доцент, кандидат географічних наук, дослідник географії та історії Андрій Байцар.

 

Національно-патріотичними виступами привітали городян та гостей міста вокальний ансамбль «Винниківчани», зразковий хор «Оберіг» БДЮТу м.Винники та Аліна Павлюк з віршем «Я навіки українка».

 

Нагадаємо, що міська влада звернулась до винниківчан з проханням вивісити державний прапор України на своїх будинках, балконах, під`їздах.

 

 Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору