м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.09.2016

У Винниках триває профілактична акція «Здорове місто»

На території 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклінікиу м.Винники проходить акція «Здорове місто».

 

Флюроограф, ультразвук молочних залоз, огляд профільних лікарів, консультації та безкоштовна діагностика проходить на території поліклініки з 11.00 до 16.00 год.

 

Найбільшою популярність користується аналіз на вміст цукру у крові, вимірювання артеріального тиску, розрахунок Індексу маси тіла, обстеження УЗД.

 

В ході оглядів і обстежень лікарі надають рекомендації та, при потребі, скерування на більш детальні дослідження.

 

Так, при визначенні рівня глюкози у крові, медиками визначено кілька людей, які знаходять в групі ризику захворювання на цукровий діабет.

 

«Ми не можемо однозначно поставити діагноз «діабет» лише після аналізу крові. Ми відзначаємо прізвище і координати людини, надаємо кваліфіковані поради та скерування на стаціонарні лабораторні дослідження», – розповіли спеціалісти.

 

Зазначимо, акція у Винниках триватиме до 16.00 год.

 

 

1 жовтня з 09:00 до 13:00 на базі міської дитячої клінічної лікарні (вул. Орлика, 4) безкоштовно обстежуватимуть дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога, дерматолога, педіатра.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

27.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору