м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.10.2018

У Винниках свою виставку відкрив фотомайстер Микола Тинкалюк

Сьогодні, 19 жовтня, у бібліотеці для дорослих м.Винники – відкриття фотовиставки відомого фотографа. Почесного громадянина міста Винник Миколи Тинкалюка.

 

Відкриття виставки відбулось у форматі перегляду фотофільму, якому передував музичний виступ винниківського ансамблю «Зґарда».

 

Модератором відкриття стала завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, яка звернула увагу присутніх на життєві досягнення п.Миколи та його творчість.

 

Сам автор супроводжував фільм розповіддю про своє життя, становлення, як фотомитця і особливості власного сприйняття й подачі, про філософію життя та відродження «з негативу в позитив».

 

«Світлина – породжена світлом. Це основа з’яви цих зображень, які я вам сьогодні пропоную до вашої уваги. 15 років все, що я бачив – я фіксував на плівку і складав собі у шухляду. Деколи видруковував маленькі, кишенькові варіанти. Після цього часу мене почало непокоїти чому я роблю це так механічно і я вирішив все це осмислити і довести до пуття, до повної подачі, щоб це не лише було корисне для сімейного архіву, а й щоб була можливість поділитись цим ще з кимось».

 

Участь у відкритті взяв ще один Почесний громадянин Винник – Йосиф Годунько.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

5.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору