м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.06.2017

У Винниках стартує перша літня Event-платформа: інновації, креатив, розвиток та розваги

Команда «Це Винники, друже!» створює першу локацію для віддаленої роботи, спілкування, саморозвитку та розваг на базі спортмайданчика на вул.Стрілецькій у Винниках.

 

Роботи над монтуванням Event-платформи на майданчику ведуться командою молодих винниківчан «Це Винники, друже!» уже впродовж тижня.

 

Тут планується реалізація кількох проектів на різних дислокаціях платформи. А саме: DJ зона, основна зона з фортепіано, літературна зона, вуличний університет, тенісні столики, екранна зона для кіно просто неба та барна стійка.

 

Про це розповів активіст та засновник команди «Це Винники, друже!» Віталій Мельник:

 

«Це буде крута локація для молоді, яка працюватиме впродовж п’ятниці-неділі, де у п’ятницю ввечері об’єднуватиметься молодь у літературних зустрічах, у суботу – традиційно кіно просто неба, а у неділю – цікава вечірка».

 

Майданчик молоді люди створюють власними силами, за кошт місцевих підприємців, яким не байдужий розвиток молоді Винник: Петро Артишко, Олег Матвіїшин, Петро Стецко, Іван Лешневський, Андрій Кальмук, Остап Петрівський.

 

До повного придбання та монтажу зон відпочинку, команді молодих людей, бракує частини фінансового забезпечення, тому вони закликають меценатів підтримати створення інформаційної платформи, яка орієнтована на розвиток прогресивних і відповідальних людей, які діляться з таким ж людьми цікавими речами.

 

 

Контактний номер активіста «Це Винники, друже!» Віталія Мельника: 0630780503.

 

Відкриття платформи планується на 24 червня.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору