м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

20.11.2018

У Винниках стартував Всеукраїнський інтелектуальний проект «Еврика-2018»

ГО «Школа мрій» та Винниківська санаторна школа-інтернат за підтримки Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, Львівського природничого музею, IT STEP University та Українського католицького університету розпочали ІІІ Всеукраїнський інтелектуальний проект «Еврика-2018».

 

Впродовж 19-23 листопада у Винниках працюватимуть близько п’ятдесяти старшокласників зі всієї України для проведення наукових досліджень. Зокрема, це учні із Донеччини, Миколаївщини, Черкащини, Волині, Тернопільщини, Львова, с.Козьова, Сокаля, с.Дмитрович і, власне, Винниківської санаторної школи-інтернат.

 

Наукові досліди учасники конкурсу проведуть на кількох майданчиках на теми: «Музей догори дриґом», «Макет смарт-класу» та «Право на місто».

 

«В цьому році наш проект буде особливий і значно складніший, адже вам прийдеться працювати разом командами і напрацювати нові, креативні проекти, – розпочала промову на відкритті директор ВСШІ Лілія Свистович. – Тому, креативте так, щоб це вразило всіх і, якщо результати проектів будуть дійсно хороші, то ми знайдемо спонсорів, щоб втілити ці ваші проекти в життя».

 

 

Нагадаємо, що проект реалізовується за сприяння нідерландського фонду ICCO. Проектні роботи команди представлять 22 листопада 2018 року.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

6.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору