м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.10.2019

У Винниках стартував проект «І Міжнародний молодіжний Coming Out»

ГО «Школа мрій» на базі Винниківської санаторної школи-інтернат за підтримки Винниківської міськради відкрила міжнародний проект «І Міжнародний молодіжний Coming Out».

«Ми хочемо почути вас і зрозуміти, для того ми тут, – розпочала вітання учасників засновник ГО «Школа мрій», директор Винниківської санаторної школи-інтернат Лілія Свистович. – Насправді, ми зібрали вас тут щоб почути вас, дорогі наші підлітки. Знаю, тому, що теж була підлітком. Це вік, коли хочеш щось довести всьому світу, а світ тебе іноді не розуміє. Сподіваюсь, що цей проект допоможе нам в цьому».

Підтримку і готовність спряти для реалізації амбіцій підлітків висловили гості і партнери проекту, а саме: український політик, народний депутат Верховної ради України VIII скликання, науковець, громадський діяч, кандидат економічних наук, професор кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Юринець, гості із Польщі, заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Ви попали не просто у школу, а в школу мрій, мрій, які здійснюються. Здійснюються вашими руками, здійснюються вашими ділами і вашими всіма задумами, які ви можете здійснити тут.

Адже, ті мрії, які ви сьогодні закладете десь тут, на електронних носіях – ви зможете реалізувати, бо немає неможливих речей; є речі, які ви хочете зробити і ви їх зробите», – наголосив Богдан Шустер.

Проект триватиме три дні, 28-30 жовтня, в рамках якого учасники, поділені на інтернаціональні групи, презентують мініфільми на соціальну тематику, яку оберуть самі.

14.2019