м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.03.2020

У Винниках рятувальники інформують про коронавірус

Сьогодні винниківські рятувальники розгорнули інформаційну кампанію щодо ознайомлення громадян з основними правилами запобігання коронавірусної інфекції, що поширюється в світі.

Винниками курсує автомобіль рятувальників 61-ої пожежежно-рятувальної частини м. Винники, які за допомогою гучномовних пристроїв розповідають громадянам про основні заходи безпеки, яких необхідно дотримуватися аби убезпечити себе та своїх рідних і близьких від небезпечного захворювання.

Озвучений текст до громадян:

«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!».

24.2020