м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.08.2017

У Винниках провели шаховий турнір до Дня Незалежності України

Винніківська Міська Рада, шаховий клуб Black&White, Львівська обласна федерація шахів, Львівська Асоціація шахів, шахова платформа провели відкриту першість м. Винник з шахів серед дітей до Дня Незалежності України.

Як розповів директор турніру Тарас Гись, в ході турніру винниківські юні шахматисти показали себе на достойному рівні:

«Наші діти молодці, набирались досвіду, і не з пустими руками прийшли додому. У своїй категорії: Ярина Ожайська – третя, Юрій Йонка – третій, Дарина Єдинак – друга, Матвій Піх – другий, загальне місце- четверте.
Велика подяка тренерам, батькам і їх чудовим дітлахам, готелю Гетьман, місцевій владі, шаховій федерації, суддям, за можливість організувати для дітей свято, і за чудову атмосферу!»

Зазначимо, метою турніру стала популяризація шахів, вдосконалення майстерності, підготовка шахістів до участі в обласних, національних та міжнародних шахових турнірах, організація змістовного відпочинку у вихідні дні.

Квітень

17.2021