м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.02.2017

У Винниках провели дитячий обласний тенісний турнір «Різдвяна зірка»

Майстер спорту Ігор Яросевич продовжив щорічні турніри з настільного тенісу серед дітей 4-10 класів Винник та Львова.

 

У КЦ «Дозвілля» в обласному тенісному турнірі з настільного тенісу взяли участь 28 дітей, 16 винниківчан та 12 львів’ян.

 

«Сьогодні ми закрили серію різдвяних турнірів із заключним спільним вертепом, – каже майстер спорту Ігор Яросевич. – Це багаторічні тенісні змагання, які об’єднують дітей, молодь та ветеранів спорту у цьому залі зі спільною метою – показати гарну гру. Цього року жодна дитина не залишилась без подарунків від наших спонсорів: Винниківської міськради та «Галка». Надіємось на подальшу співпрацю й залучення ще більшої кількості наших діток до гри в настільний теніс».

 

Змагання відбувались у трьох вікових категоріях. У підсумку гри призові місця розділили між собою Львів і Винники: переможцем старшої вікової групи став львів’янин, а переможцями середньої та молодшої групи – винниківчани.

 

 

Привітав учасників турніру заступник міського голови Винник Богдан Шустер, побажавши спортсменам відваги, успіху та перемог у майбутніх спарингах з тенісу.

 

Нагадаємо, 15 січня відбувся традиційний 17 турнір з настільного тенісу «Різдвяна зірка» серед ветеранів настільного тенісу.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору