м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.05.2016

У Винниках проведуть спортивно-розважальні змагання за програмою «Kids For Peace» серед команд дітей з місцевих шкіл

Благодійний фонд “Спорт заради Миру”, Винниківська міськрада проведуть спортивно-розважальні змагання між командами учнів з місцевих шкіл 16 травня у Вайнберг-парку за програмою «Kids For Peace» (Діти заради Миру)

 

Захід відбудеться 16 травня з 11.00 год. у Вайнберг-парку

 

«Ця видовищна спортивно-розважальна програма спеціально розроблена з використанням сучасних методик та технологій для пропагування здорового способу життя серед учнів молодшої школи, віком 7-10 років», – розповіла координатор акції Наталія Марштіашвілі.

 

Під час акції волонтери проекту поширять інформаційні матеріали проекту «Я не дякую хабарем» (листівки, футболки та браслети із слоганами проекту).

 

Загалом у заході візьмуть участь 120 винниківських учнів .

 

Дітей розділять на 12 команд по 10 учасників.

 

Всі учасники отримають спеціальні заохочувальні призи

 

Зазначимо, “Спорт заради Миру” (SportForPeace) – благодійна організація, що провадить свою діяльність у сфері популяризації масових видів спорту та пропагування здорового способу життя як універсального інструменту у досягненні миру, терпимості та взаєморозуміння у суспільстві, вихованні патріотично-свідомої здорової нації та інтеграції України в світове співтовариство. Серед основних проектів організації є: Run for Peace, Kids for Peace, Color Run тощо.

Програма «Діти заради миру» є соціальним проектом та реалізується Благодійним фондом «Спорт заради Миру» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України.

Проект «Я не дякую хабарем» створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області. Його виконує ГО «Інститут масової інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору