м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.08.2016

У Винниках продовжують відновлювати зовнішнє освітлення та вирівнювати дороги (ФОТО)

На замовлення Винниківської міськради продовжуються господарчі відновлювальні роботи у місті.

Сьогодні, 16 серпня, на вулицях Луговій, Довбуша, Мирній комунальники ЛКП «Львівсвітло» відновлють вуличне освітлення. Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Відбувається заміна проводки, системи освітлення, ламп. Уже завершили вулицю Лугову та вул.Звенигородську та перейшли на вул.Мирна-Довбуша, – каже Шустер, – також наші комунальники ДП «Добробут» виконують планування та вирівнювання дороги грейдером».

Зі слів директора ДП «Добробут» Павла Венгриновича у планах також роботи грейдером на вул. Львівській, Крушельницької.

22.2020