м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.07.2018

У Винниках продовжують приводити до ладу насадження у парках та вздовж доріг

У місті щодня ведуться роботи з благоустрою, що включають прибирання територій від сміття, покіс трави, розчищення зелених зон від порослі дерев.

На замовлення Винниківської міськради також розчищають територію міста від порослі та сухих гілок дерев.

«Робота ця важлива і вимагає системного підходу – інакше зелені зони будуть мати занедбаний вигляд та становитимуть небезпеку для городян», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Комунальники та підрядні організації приводяться у порядок зелені зони, узбіччя доріг в межах міста. Це необхідно, щоб місто було затишним і привабливим, але головна мета – безпека людей. Слідом виконується наступний етап благоустрою – це покіс трави на вулицях».

19.2020