м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.06.2020

У Винниках презентували інтерактивну виставку-лабіринт «Franko from A to Z»

Почесний громадянин Винник Богдан Тихолоз у співавторстві з дружиною Наталею Тихолоз показали у Винниках інтерактивну виставку-лабіринт Franko from A to Z – проєкт Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка на території СЗШ№47.

На брукованій площі перед школою у Винниках вперше провели публічний захід-відкриття – презентацію мобільної виставки Franko from A to Z розміром 12,5 м на 6,5 м, відтвореної на основі абетки-енциклопедії «Франко від А до Я», виданої 2016 року у «Видавництві Старого Лева»:

«Зважаючи на виклики часу, якщо люди не можуть прийти до музею, то музей йде до людей. Цей проєкт дає змогу удоступнити постать нашого видатного українця, видатного європейця Івана Франка всім охочим, всім зацікавленим у доступній, веселій, ненав’язливій, позитивній, оригінальній сучасній формі. Проєкт мандрівний, почався він з книжки “Франко від А до Я”, яка виглядала точно так само, але українською мовою, і сьогодні він повернувся додому. Це лабіринт, бо кожна видатна людина – це лабіринт, це загадка, і у ньому потрібно знайти вихід по коридорах з цікавинками», – розповів директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (#ДомуФранка) Богдан Тихолоз.

«Цей проєкт для молоді, для дітей, зрештою, для кожного мешканця міста для кого цікава постать Франка, тому, тут є сучасне подання його: і життя, і творів, – зазначив голова міста Володимир Квурт. – Насправді залишити позитивний слід про великого українця, показати його сучасним – це основна мета і ціль цього заходу. І я дуже дякую Богданові Тихолозу, що зробив таку пропозицію і тішуся, що у нашому місті появилась така унікальна можливість, тому я всіх з цим вітаю і запрошую до огляду кожного винниківчанина і гостей міста».

Виставка триватиме до 24 серпня цього року за адресою: м.Винники, вул.Галицька, 54 з 09:00 до 17:00 без вихідних.

Липень

10.2020