м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2020

У Винниках поповнився перелік Почесних Довгожителів міста Винники

Звання «Почесний довгожитель міста Винники» за рішенням сесії отримали: Степан Ступень, Ірина (Орися) Чайка, Степан Гинда, Ірина Процюк .

Привітали довгожителів із поважним званням заступник міського голови Винник Богдан Шустер і депутат Винниківської міськради, голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич на загальноміському святі – відзначені Дня міста Винники і Дня Прапора України біля пам’ятника Незалежності у Винниках.

Вітали довгожителів квітами, подарунками та з побажаннями міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу та довгих років життя.

18.2020