м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.01.2020

У Винниках показали виставку «Станіслав Людкевич – людина легенди і дійсності»

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові презентували виставку до 141-ої річниці від Дня народження Станіслава Людкевича.

Сьогодні, 24 січня, у виставковій залі КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» відбулось відкриття виставки з присвятою Станіславові Людкевичу – композитору, вченому-досліднику у галузях музикознавства й фольклористики, педагогу, диригенту, музичному редактору, музично-громадському діячеві, одному із фундаторів музичної освіти в Галичині.

«Безперечно, що сьогоднішня виставка має стати тим невеликим вкладом у популяризацію української історії і пам’яті про великих українців», – зазначив голова міста Володимир Квурт.

Екскурс по виставкових стендах провела і розповіла про життя і діяльність Людкевича кураторка виставки — керівник Музею Людкевича Мар’яна Зубеляк.

26.2020