м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.12.2020

У Винниках ознаковано 120 вулиць міста

З ініціативи ГО “Інститут активної громади” і Винниківської міської ради, за фінансового сприяння Львівської обласної ради, у Винниках реалізовано мікропроєкт “Придбання навігаційних елементів для ознакувальної інфраструктури вулиць м. Винники».

 

«Під час реалізації проєкту одним із ключових завдань було встановлення інформаційних вказівників та інформаційних таблиць на дорогах міста, для того, щоб містяни, гості та туристи, карети швидкої допомоги, надзвичайники, поліція, аварійні служби легше, а відтак, і швидше могли зорієнтуватись у місті», – розповів в.о.міського голови Винник Богдан Шустер.

 

В ході реалізації проєкту встановлено 125 металевих стійок, на них – 204 вказівники зі світловідбивною поверхнею. Загалом новими стійками і вказівниками – охоплено 120 вулиць міста Винники.

 

 

Як розповів куратор проєкту начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк, особливості карти у тому, що вона дозволяє користувачу синхронізувати свої місце розташування із вказаною картою, а також те що з карти можна перейти по лінку для  завантаження мобільного додатку Винники Smart info для Android і IOS, а від так отримати ще більш детальну інформацію про історію і сучасність Винник, скористатися багатьма іншими опціями в он-лайн.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору