м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.01.2018

У Винниках освітлено один із важливіших об’єктів дорожнього руху на вул.Б.Хмельницького

На замовлення Винниківської міської ради освітлений пішохідний перехід та розв’язка на вул.Б.Хмельницького.

«Від сьогоднішнього вечора запрацював оновлений пішохідний перехід та діє нова модернізована система освітлення вул. Хмельницького у Винниках, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Нерегульований і не підсвічений перехід та дорога, затінені деревами, ускладнювали видимість для автотранспорту та уможливлювали небезпеку мешканцям вулиці.

Після обрізки та формування дерев і встановлення опор зовнішнього освітлення, від сьогодні, містяни отримали комфортні умови переміщення у вечірній час».

Зі слів посадовця, влаштування мережі продовжиться та буде освітлено кожну вуличку, відгалужену від вул.Б.Хмельницького.

Нагадаємо, що вул. Б.Хмельницького бере свій початок від дороги, яка з’єднує міста Львів-Винники вниз до Винниківського озера.

30.2020