24.06.2019

У Винниках оштрафували десятьох власників садиб за бур’яни біля парканів

images

Винниківська міськрада штрафує власників приватного сектора та ОСББ за нескошену траву біля будинків.

«Щотижнево Інспекція по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста здійснює перевірки щодо дотримання мешканцями Правил благоустрою та санітарного стану міста, де власники садиб зобов’язані скосити бур’яни, висотою понад 10 см, до середини дороги, а також видаляти сухостійні дерева та чагарники, – зазначає заступник голови Інспекції з благоустрою у Винниках Славомир Каторож. – На власників садиб, попід паркани яких повиростали бур’яни, складаються протоколи про порушення. Згідно них адмінкомісія призначає штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень».

«Щоденно об’їжджаю частину наших дворів і вулиць. І мені дуже не подобається ситуація з косінням трави і бур’янів. Я думаю, це не влаштовує і наших мешканців. Я знаю всі ваші аргументи. Йшли дощі, а трава росла. Але це все не означає, що місто має потонути у некошеній траві. За ці дні деякі зрушення є, але вони не достатні. Дотримуватись правил потрібно не лише з естетичної точки зору, а й перш за все – із санітарної. Адже у траві можуть ховатися небезпечні кліщі та інші комахи», – наголосив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Липень

16.2019