м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.03.2017

У Винниках Оселя провела робочу зустріч Колективу польських та українських груп «Емаус»

Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» приймає Колектив польських та українських груп «Емаус» та їх партнерів з Нідерландів, Швейцарії, Франції, Німеччини, Фінляндії та інших країн.

 

Понад 30 представників Міжнародного руху «Емаус» об’єднались за спільним столом обговорень 15-17 березня у Оселі у Винниках.

 

«У дружній атмосфері наші побратими з різних країн, об’єднані спільними цінностями солідарності, відкритості, допомоги нужденним, екологічної відповідальності за світ навколо нас мають нагоду детально ознайомитися з діяльністю Спільноти Оселя, її проектами допомоги бездомним, а також сортування речей, що отримуються з контейнерів для одягу. Така діяльність є звичною для багатьох Емаусів, і тому в Україні є дуже корисно перейняти найкращі практики, почути практичні поради як це робити найкраще. Особливо це важливо тепер у наших реаліях сміттєвого колапсу», – розповіла представник Оселі Наталя Мисула.

 

Привітав з початком конференції гостей Колективу заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

«Я є в Оселі, я був в Оселі і я хочу бути корисним для Оселі і «Емаусу» завжди, – каже п.Богдан, – я завжди дякую усім мешканцям Оселі, особисто Олесі та Збігнєву за досвід, який отримав, перебуваючи тут. Тому щиро, знову ж таки, усім дякую і бажаю плідної роботи під час засідань».

 

 

Під час робочої зустрічі Колективу було обговорення діяльності інших груп «Емаус» з Польщі, претендентів на вступ до Міжнародного Руху Емаус з України та Грузії; виклики що стоять перед групами, ситуацію в Європі, екологічну відповідальність груп, співпрацю між спільнотами «Емаус» та солідарність заради бідних та нужденних.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору