м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2020

У Винниках Олена Зозуля представила свою третю персональну виставку «Блукала Маланка»

Відкриття виставки мисткині Олени Зозулі відбулось у приміщенні бібліотеки-філії для дорослих м.Винники.

«Цього року мої розміщені у двох залах і представлені в трьох напрямках: кольорова графіка, з якою ви знайомі з моєї першої виставки, малюнок на склі – це давній гуцульський напрямок народного мистецтва і є роботи олійними фарбами живопис», – розповіла авторка виставки Олена Зозуля.

В ході відкриття мисткиню привітав колектив «Зґарда» м.Винники та «Куми PRODJECT» м.Львів. Висловив слова вітання від міського голови Винник Володимира Квурта і громади міста заступник голови Богдан Шустер:

«Сьогодні, у період різдвяних свят і новорічної казки, бажаю тобі талановитих діточок. Сотні, тисячі вихованців, яких ви з мамою виховали, багато з яких продовжують розвивати свої таланти в професійній майстерності, вдячні вам також. Щоб все тепло і ніжність, яку ви їм передаєте – прикрашали і наше місто».

Оглянути виставку можна у робочі дні бібліотеки до березня за адресою: вул.Галицька, 49, м.Винники.

23.2020