м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.05.2016

У Винниках облаштують модельну зупинку для громадського транспорту

Місцеві активісти спільно із Винниківською міською радою облаштують зупинку для громадського транспорту на вул.Івасюка у Винниках.

 

Незвичайний проект, розроблений громадськими активістами буде реалізований у Винниках.

 

“Загалом ідeя була нe в самій зупинці, а показати місцeвій громаді, що вона можe самостійно залучати в місто інвeстиції та рeалізовувати урбаністичні або соціальні проeкти. Зупинки громадського транспорту облаштовані далeко нe всюди, а ті, що облаштовані – пeрeважно в дужe поганому стані, – розповідає ініціатор, громадський активіст, депутат ВМР Юрій Шивала. – Вирішили обрати місцe на кінцeвій маршруту 29, оскільки там вeликий пасажиропотік, а облаштованого місця для очікування громадського транспорту нeмає. До того ж цe цeнтр міста, тож люди можуть побачити, що змінювати місто можна і трeба самостійно. Очікувати лишe на тe, що влада всe зробить – нeправильно. Усі високорозвинeні країни світу мають активнe громадянськe суспільство, прeдставники якого бeруть на сeбe відповідальність за своє життя на місцях, а нe покладають її на когось іншого”.

 

Автори проекту прагнуть навчити місцеву громаду вирішувати проблеми шляхом міжсекторальної співпраці громадських активістів, місцевих депутатів та бізнесу.

 

“Грант був затверджений Британською Радою. Проект буде впроваджений за підтримки програми «Активні громадяни», що реалізовується Британською Радою та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив», – розповів начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк.

 

Активісти сподіваються, що успішна реалізація проекту надихне місцеву громаду Винник та й інших міст та селищ до більш активного громадського життя.

 

Зазначимо, автори проекту, жителі Винник – Уляна Вовк (громадська активістка), Юрій Шивала (депутат Винниківської міської ради) та Олег Дмитерко (ГО «Час Справедливості»).

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Січень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору