м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.01.2019

У Винниках навчатимуть майбутніх ІТ-шників

Перша організаційна зустріч відбудеться 27 січня о 13.00 у приміщенні бібліотеки за адресою: вул.Галицька,49.

 

Компанії України і зокрема Львова, які працюють у галузі інформаційно-комунікаційних технологій успішні і динамічно розвиваються.

 

За результатами першого півріччя 2018 року послуги в сфері інформаційних технологій обігнали трубопровідний транспорт і стали другою найбільшою галуззю з експорту послуг — понад 20% всіх експортованих послуг  (результати дослідження експертів Асоціації “IT Ukraine” та Офісу ефективного регулювання (BRDO). Сьогодні тільки у Львові є офіси понад 200 ІТ-компаній, а в індустрії налічується близько 20 000 ІТ-спеціалістів.

Світ активно змінюється і за думкою експертів уже через 10 років ми будемо мати 65 % абсолютно нових професій.

 

Тому природньо, що місто Винники не може стояти осторонь цих процесів. Окремим елементом у цьому процесі є мотиваційна складова і надання базових навичок тим, хто через цей проміжок часу буде активно залучений до професійної діяльності. А це є сьогоднішні школярі. Актуальними їм до опанування є Soft Skills (м’які навички як комплексне вирішення проблем, креативність, критичне мислення, робота в команді, емоційний інтелект, презентабельність тощо), так і Hard Skills, що пов’язані з технологіями, які найближчим часом будуть особливо затребуваними (великі дані та аналіз, інтернет речей, машинне навчання, хмарні обчислення, цифрова торгівля, віртуальна реальність тощо).

Саме для цього і розпочинає свою роботу інноваційна школа SoVA, яка запрошує школярів зробити перший впевнений крок в привабливий і перспективний світ ІТ.

 

Телефон для контактів 0687907842. Попередня реєстрація на сайті http://isova.org

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору