м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.01.2020

У Винниках на центральній дорозі встановили фоторадари

Винниківська міськрада
встановила знаки радіолокаційної швидкості руху транспортних засобів для безпеки мешканців Винник і самоконтролю водіїв.

На контрольованій ділянці дороги вул. Галицька встановлено дві камери, які вносять в спеціальну базу номерні знаки автомобіля та іншу необхідну інформацію.

Знаючи час в’їзду та виїзду, відстань та максимально дозволену швидкість, система автоматично визначає середню швидкість машини на цій ділянці і при потребі фіксує правопорушення.

«Пристрій обладнаний камерою ідентифікації номерів, тому інформація про порушників буде передаватися на сервера поліції для фіксації порушень і накладання штрафів. За проїзд містом по правилах – на дисплеї висвітлюється «ДЯКУЄМО» і горить зелений колір, при порушенні – червоний колір, швидкість порушника і «ПОВІЛЬНІШЕ».
Ми віримо, що культура водіння, паркування, поводження на дорозі – запорука безпеки для усіх учасників руху: для пішоходів, мам з візочками, роверистів, автолюбителів», – розповів голова м. Виннико Володимир Квурт.

24.2020