м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.11.2019

У Винниках «Львівводоканал» міняє аварійну ділянку водогону

Ремонтні бригади «Львіводоканалу» замінюють аварійну ділянку водопроводу.

«Зараз ми бачимо на майданчику реконструкцію магістрального водогону Винники-Довга. Тут ми проводимо повну заміну труб, діаметром 800мм», – розповів в.о. директора, заступник директора з економічних питань у ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

Загальна довжина заміни трубопроводу 200 м, сьогодні міняють 70 м.

Як доповнив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, наступні робити із заміни труб відбудуться на переході на вул.Івана Франка уже найближчим часом.

Також, в ході виїзної наради керівництва ЛМКП «Львівводоканал» Дмитра Ваньковича, головного інженера Анатолія Шимоняка та представників Винниківської міськради: заступників голови Богдана Шустера, Павла Венгриновича і радника голови Марії Желіско, вирішено питання відновлення благоустрою території вулиць: Коротка, Джерельна, Забава.

Нагадаємо, на початку листопада уже замінено труби на найчастіше аварійній ділянці поблизу Винниківської санаторної школи-інтернат.

1.2020