м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

У Винниках капітально ремонтують дорогу по вул. Соборності

ТОВ «Західбудпроект» виконує будівельні роботи на вул.Соборності на замовлення Винниківської міськради.

Аби не втрачати часу і виконати максимальні обсяги ремонтних робіт цього року, у Винниках із настанням сухої погоди одразу приступили до капітального ремонту місцевих доріг.

«Оскільки погодні умови сприятливі, ми, не гаючи часу, приступили до ремонтних робіт в різних районах міста, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Ремонтуємо не тільки центральні райони міста, але і віддалені території, де винниківчани також потребують зручних умов проживання. Результат уже виконаних робіт подобається людям. Надіюсь, що вже найближчим часом побачимо якісний і привабливий стан нових доріг і пішохідних доріжок».

1.2020