м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.01.2016

У Винниках горіли будинки

У ці передсвяткові новорічно-різдвяні дні на території нашого міста трапилося дві пожежі.
29 грудня 2015 року загорівся будинок на вул.Забава. А першого січня 2016 року така біда спіткала й власників будинку на вул.Яворницького.

 

На місце згаданих надзвичайних ситуацій викликали пожежні бригади, загоряння ліквідували.
Просимо громадян дотримуватися правил протипожежної безпеки.

 

Зараз більшість мешканців встановлюють у своїх домівках ялинки. При цьому варто пам‘ятати й виконувати правила протипожежної безпеки. А саме: насамперед, слід правильно вибрати місце для лісової красуні. Найзручнішими є перший або другий поверхи помешкання, де є два евакуаційні виходи. Ялинку потрібно встановити на стійкій основі (підставка, посудина з піском), якнайдалі від проходів і виходів, на певній відстані від стіни й стелі. У проходах не повинно бути стільців і електропроводів. Двері в приміщенні з ялинкою слід тримати відчиненими або, принаймні, незамкненими. Кількість людей у кімнаті під час святкування також не повинна перевищувати норму (0,7 м.кв. на 1 людину).

 

Біля входу в приміщення треба тримати первинні засоби пожежогасіння. Якщо трапляються перебої з електропостачанням, то святкувати краще вдень. Оформленням ілюмінації на ялинці повинен займатися спеціаліст. Використовувати гірлянди можна лише заводського виробництва. У разі виникнення будь-якої несправності, гірлянду слід негайно вимкнути. Для запобігання нещасних випадків треба прослідкувати, щоб біля ялинки не було нагрівальних приладів. Також суворо заборонено прикрашати ялинки легкозаймистими матеріалами, запалювати на них «бенгальські вогні» тощо. Ніколи не залишайте біля ялинки без нагляду дітей. Подбайте, щоб у руках малюків не було сірників і запальничок.

 

Особи, які відповідають за пожежну безпеку під час новорічно-різдвяних святкувань, зобов‘язані розробити план евакуації на випадок пожежі. Під час святкувань всі виходи з приміщення мають бути відкритими й біля кожного з них має знаходитись черговий.

 

Володимир ГАВРИЛІВ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору