м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.06.2016

У Винниках діє бібліотечний пункт збору використаних батарейок

У бібліотеці-філії №34 ЦБФ для дорослих у м.Винники діє акція «До бібліотеки – рятувати довкілля: «Батарейки, здавайтеся!»

 

“Відколи ми долучилися до загальноукраїнської акції, щоденно, люди різного віку, які дбають про екологію, приносять у наш пункт збору використані батарейки”, – розповіла завідувач бібліотеки Ірина Андрухів.

 

У бібліотеці оформлено куточок з наглядною агітацією: плакатами, зверненнями, буклетами, які розповідають про необхідність правильної утилізації відпрацьованих батарейок, акумуляторів та непоправну шкоду, яку вони наносять довкіллю.

 

Тут же стоїть скринька для збору утилізованих батарейок.

 

image001Зі слів п.Ірини, батарейки передають у центральну бібліотеку Львова кілограмами, адже вважається, що одна пальчикова батарейка забруднює важкими металами близько 20 кв. м ґрунту.

 

Кожен бажаючий може принести з дому використані батарейки та помістити їх до спеціальної скриньки, що знаходиться у приміщенні бібліотеки у м.Винники, вул.Галицька, 49 з 11.00 год. до 19.00 год.

 

Зазначимо, у Винниках також діє пункт збору використаних батерейок у Медіацентрі на вул.Галицькій та в магазині “Кишенька” навпроти міської ради.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору