02.10.2019

У Винниках брукують вулицю Винниківську

На замовлення Винниківської міської ради тривають роботи із влаштування дороги на вул.Винниківській.

Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, ця вулиця є зв’язковою дорогою вздовж вул.Ціолковського та вул.Жуковського на вул.Галицьку.

«Від вул.Лисика буде бруковано проїжджу частину і зроблено тротуарну доріжку, далі дорога переходитиме у бруковану стежку, якось багато років користуються мешканці цього району», – розповів Богдан Шустер.

Нагадаємо, на даний час тривають роботи із влаштування дороги на вул.Стрілецькій, де паралельно прокладають підземні мережі, брукування площі перед костелом, влаштування мережі водовідведення по вул.Львівській, влаштування тротуарних доріжок по вул.Івана Франка, Стуса.

20.2019