м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.08.2017

У СЗШ №47 Винник прочистили димові та вентиляційні канали

На замовлення Винниківської міськради фахівці перевірили та очистили димові канали у СЗШ№47 м.Винники.

Як розповіли у відділі міжнародного партнерства та інвестиційних програм, основним завданням чистки димових каналів стало покращення циркуляції повітря в приміщенні навчального закладу.

«В ході робіт, також зроблено креслення розрізів димових каналів. Власне, ця інформація буде використана для підготовки проекту на державний фонд регіонального розвитку і проект буде стосуватись наступного:

– в рамках цього проекту планується утеплити перекриття школи, зараз фасад утепляється, а це буде перекриття, щоб зменшити тепловтрати;

– зробити примусову вентиляцію з метою дотримання нормативних вимог вологості і температурного режиму в приміщенні школи, зробити утеплення і гідроізоляцію цоколя цього приміщення », – повідомили спеціалісти.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року, на замовлення Винниківської ради проведено заміри і підготовано звіти енергоаудиту по ДНЗ №156, СЗШ №47 та СЗШ №29, де фахівці ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» досліджували:

– стан системи теплопостачання (продуктивність роботи котельного господарства і мережі теплопостачання) будівель;

– стан вентиляційної системи будівель;

– тепловтрати будівлі (стіни, дах, вікна та зовнішні двері) з допомогою тепловізійної техніки, а також герметичність приміщень з допомогою технології “аеродвері”;

– вологість і температурний режим у всіх приміщеннях школи;

– рівень електроспоживання у будівлях навчальних закладів.

Січень

27.2021