м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.07.2018

У СЗШ №47 покращують матеріально-технічну базу закладу

Винниківська міськрада продовжує роботи щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури та соціальної сфери міста.

Зокрема, у місцевій школі №47 тривають роботи з облаштування підвісної стелі на коридорах закладу, про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«На сьогоднішній день, на першому поверсі закладу, уже змонтовано каркас під підвісну стелю та готують його до обшивання. Також влаштовується мережа електропостачання та освітлення. Найближчим часом відбудеться заміна старих дерев’яних дверей на сучасні енергозберігаючі металопластикові з алюмінієвими конструкціями», – повідомив посадовець.

Зазначимо, що оновлення бази та ремонтні роботи ведуться й в інших закладах міста.

23.2020