м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.02.2018

У «Оселі» звітувались, гостились і «запускались» із гуртом Дриґ

ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» під музичний супровід гурту «Дриґ» розповіли про досягнення за минулий рік та поділились планами на майбутній рік.

 

Тепла сімейна атмосфера, друзі, члени та керівники Ради «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», представники влади та священнослужителі зустрілись вчора, 15 лютого, у крамничці на вул.Франка.

 

Голова ради о. Олег Жаровський і член громадської організації Наталія Саноцька провели захід та розповіли про головну місію Спільноти – розвиватися, жити самим і допомагати жити людям, що потрапили в складну життєву ситуацію.

 

Слова подяки, розуміння та підтримки висловили учасники звіту, оселяни та ті, хто причетний до органзації.

 

«Хто був, жив чи працював з Оселею – він інакше вже не може, прикипають сюди люди і, напевно, ця самовіддача, ця співпраця, те, що згадувала у своєму виступі пані Наталя, що нема працівників для мешканців, а є спільна праця. І, цей досвід, який я отримав тут, будучи в Оселі, мені допомагає зараз у роботі», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Програма звіту була розділена на кілька підтем, зокрема: спільнота, пам’яті Олесі Саноцької, соціальне підприємство, осередок підтримки бездомних людей та допомога літнім людям, акції солідарності, соціальний гуртожиток та майстерня добрих справ, гаражний розпродаж, зовнішні зв’язки та інші.

 

Підсумки праці за 2017 рік і плани на майбутнє, запашна кава і смачні солодощі, музика і танці згуртували представників усіх сфер діяльності у місті.

 

Христина Мамчур

 

Фото та відео ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору