м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.03.2019

У навчальних закладах у Винниках відбулись наради із представниками Львівської міськради

В.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Зоряна Довганик, керівник районного відділу освіти Зоряна Хонько та заступник міського голови Винник Богдан Шустер оглянули приміщення СЗШ №47, СЗШ №29 та СЗШ «Берегиня».

В ході наради в СШ № 29 м. Винники за участю адміністрації школи та підрядної організації:

• Оглянули проведення капітального ремонту басейну школи.
  • Обговорили основні стратегічні напрямки розвитку навчального закладу.
  • Розглянули робочий проект облаштування освітнього простору в коридорах 1-го поверху.

В СШ № 47 м. Винники обговорили питання щодо будівництва спортивного залу.

В школі «Берегиня» оглянули будівлю та обговорили хід дій для покращення комфорту і навчання учнів.

17.2019