м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.03.2020

У Народному домі Винник тривають внутрішні ремонти

На замовлення Винниківської міськради продовжується ремонт стелі сцени та внутрішніх приміщень у Народному домі Винник.

«Упродовж попередніх років здійснено низку заходів щодо оновлення технічного ресурсу галузі культури, приведення у належний санітарний стан прилеглих територій, проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень. Так, у Народному домі капітально відремонтовано покрівлю даху (вартість робіт 980 000 грн), після відновлення сцени та коридорних приміщень, проведено капітальний ремонт підлоги у концертній залі, стелі, влаштовано сучасне освітлення, проведено ремонт санвузлів, замінено вхідні двері, встановлено дашок, облаштовано вхід з пандусом, проведено поточний ремонт внутрішніх приміщень, а також встановлено і запущено автономну систему опалення. Зараз ведуться роботи з ремонту стелі сцени та приміщень, які з точки зору спеціалістів потребували комплексного підходу. Також ми плануємо розробки проєкту благоустрою території Народного дому та фасаду будівлі», – розповів міський голова Винник Володимир Квурт.

24.2020