м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.07.2019

У музеї м.Винники презентували виставки в рамках ХХІІ Міжнародного пленеру «Безмежні переплетення»

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» у співпраці з Львівською національною академією мистецтв і Національним музеєм у Львові ім. Андрея Шептицького проводять ХХІІ Міжнародний пленер художнього текстилю «Безмежні переплетення».

Міжнародний пленер проходить 27 липня – 3 серпня 2019 р. у м.Львові, м.Винниках та с.Глинянах у межах Міжнародного етномистецького проекту «Екологічний ракурс».

«Нашому місту Винники сьогодні насправді поталанило, велика честь і радість, що захід такого масштабу і такого рівня, ми маємо право зустрічати і проводити тут. Культура у нашому місті була, є і, повірте, буде на першому місці. Від імені міського голови Володимира Квурта, від імені цілої громади міста Винники дозвольте побажати всім митцям в галузі художнього текстилю і всіх інших галузей, які сьогодні і впродовж усіх днів будуть вивчатися, нових здобутків, нових розробок, нових звершень, нових планів, які, я впевнений, ми спільно реалізуємо», – мовив в.о.міського голови Винник Богдан Шустер.

Учасниками цьогорічного Міжнародного пленеру художнього текстилю є митці, науковці, народні майстри, обдаровані діти з України, Республіки Молдова, Румунії, Республіки Польща, РФ, Нідерландів, Швейцарії, Швеції, Еквадору.

Зазначимо, що пленер відбувається у контексті Міжнародного етномистецького проекту «ЕКОЛОГІЧНИЙ РАКУРС», який був започаткований 1996 року доцентом кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв Зеновією Шульгою, мистецькою акцією «Відродимо глинянський килим». Назву «ЕКОЛОГІЧНИЙ РАКУРС» проект отримав після проведення у Львові 1998 року Міжнародного симпозіуму художнього текстилю під такою ж назвою і який з того часу безперервно триває до сьогодні, реалізовуючи протягом року низку заходів, а саме:

• проведення міжнародних наукових конференцій, пленерів, симпозіумів,
  • виставок, майстер-класів, етнографічних досліджень,
  • видання каталогів, монографій, методичних вказівок тощо.

7.2019