м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.02.2019

У мерії Винник відбулась координаційна нарада із представниками соціальної та культурної сфери

Сьогодні, сьомого лютого, під головуванням міського голови Володимира Квурта відбулась загальноміська нарада.

На порядок денний наради виносились робочі плани виконавчих служб міської ради і культурно-освітніх закладів на перше півріччя року.

Участь у нараді взяли представники духовенства, освітян, культурних закладів, молодіжних та громадських організацій, учасників АТО, винниківського госпіталю.

Передусім, учасники наради попередньо домовились про урочисті заходи до 205 річниці з дня народження Тараса Шевченка, концерт-реквієм до Дня Небесної Сотні, концерт з нагоди 70 річниці з дня народження Володимира Івасюка.

Також Володимир Квурт підвів підсумки роботи за минулий рік і розповів про плани на прийдешній.

20.2020