м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.01.2018

У лютому еко-бус збиратиме відпрацьовані ртутовмісні лампи у Винниках

Сьомого лютого поблизу магазину «Шанс» у Винниках з 14:00 до 17:00 год для збору непридатних компактних та трубчастих люмінесцентних ламп та ртутних термометрів перебуватиме мікроавтобус «Еко-Бус».

 

Від лютого, державне підприємство “Боднарівка” ЛКП “Зелений Львів” використовує мікроавтобус “Еко-Бус” для збору відпрацьованих люмінесцентних ламп від мешканців Винник.

 

Де і коли працюватиме «Еко-Бус» у березні – читайте згодом.

 

Нагадаємо, основними пріоритетними завданнями реалізації програми збору використаних батарейок є:

Зменшення обсягів захоронення небезпечних відходів, зокрема відходів побутового електронного і електричного устаткування, шляхом сучасних ефективних методів їх збирання, перевезення, зберігання, переробки, утилізації та знешкодження.

Створення у місті Львові єдиного узгодженого механізму поводження з відходами побутового електронного і електричного устаткування, зокрема із застосуванням комплексних технологічних рішень для створення замкнутого  циклу переробки відходів (збирання, перевезення, накопичення, сортування, екологічно безпечна переробка чи утилізація).

Підготовка пропозицій по вдосконаленню нормативно-правової бази у сфері поводження з відходами побутового електронного і електричного устаткування.

Впровадження ефективної системи управління у сфері поводження з відходами побутового електронного і електричного устаткування на рівні міста.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору