м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.08.2019

У Львові в День Незалежності України організували 23-кілометровий забіг «За Тверезу Націю!»

24 серпня 2019 року відбувся ІХ-й за ліком забіг «За Тверезу Націю!» (Львів – Лисиничі – Винники – Львів (23 км), присвячений 28-й річниці відновлення Української Держави під гаслом «Звільнись від алкогольного та тютюнового рабства! Cтань незалежним!»

 

Перед стартом біля Оперного театру учасники виконали Державний Гімн України. А потім для всіх провів розминку чемпіон України з боксу Іван Данча. На 13-у кілометрі дистанції, у Винниках біля пам’ятника Незалежності, учасники забігу «За Тверезу Націю!» загартувалися холодною водою і продовжили забіг до Львова.

 

На завершення біля пам’ятника Королю Данилу Романовичу всім учасникам, які подолали дистанцію 23 км, організатори вручили грамоти та подарунок – книгу Юрія Горліс-Горського «ХОЛОДНИЙ ЯР».

 

«Мета забігу – пропаганда Тверезого способу життя, фізичної культури. Також хочемо показати Українцям альтернативу, що свята потрібно відзначати не з келихом алкогольної отрути, а проведенням спортивних заходів та творчих вечорів. Щиро дякуємо учасникам забігу! За Вами здорова Нація та сильна Українська Держава!» – зазначив голова Всеукраїнського Руху «Твереза Україна» Зіновій Станішевський.

 

За інформацією Твереза Галичина

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

6.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору