м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.07.2017

У Історико-краєзнавчому музеї відкрили виставку Георгія Косміаді «Музика кольору»

Надія Косміаді спільно з КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» РОР та КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» презентувала твори батька відомого художника, педагога, архітектора Георгія Косміаді.

 

Від сьогодні з творчістю Косміаді можна ознайомитись у Історико-краєзнавчому музеї Винник (вул.Івасюка, 5) впродовж липня-серпня.

 

У виставковій залі представлено 31 картину фонду Косміаді різної життєвої тематики.

 

«Напевно, простіше бути виконавцем, бути художником, лицем, але вдвічі складніше навчати цього таланту інших. Знаючи спадщину п.Георгія, знаючи те, що він був викладачем у п’яти ВУЗах, це покликання від Бога, це талант, яким він ділився і те, наскільки він трепетно беріг роботи своїх учнів і перевозив їх у своїх речах, вдвічі приємніше те, що жива легенда п.Надія є сьогодні тут, – зазначив у своєму виступі заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Це людина, яка несе у світ роботи свого батька, робить їх доступними для людей, показує цю щирість апостола духу і ми висловлюємо низький уклін організаторам за те, що ви даруєте це світу».

 

Про багаторічну, плідну співпрацю між музеями розповів голова Західно-Української спілки музеїв, директор КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» Ігор Тимець, який зазначив, що те, що вдалось сьогодні повернути ці унікальні роботи і збагатити ними всю Україну викликає захоплення і стане стимулом для ознайомлення мешканцям усієї країни та світу.

 

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору