м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.05.2017

У госпіталі у Винниках відзначили 117 річницю від народження Юрія Липи

Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи, Лікарське католицьке товариство Асоціація лікарів католиків, Благодійний фонд «Призначення» спільно з Винниківською міськрадою провели захід з вшанування річниці народження Юрія Липи.

 

Під час заходу присутні згадували про життя, творчість та професійні навики Юрія Липи, декламували вірші, слухали музичні твори у виконанні скрипаля Богдана Дворника.

 

«Талантом, величчю, постаттю Юрія Липи неможливо не захоплюватися, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Своєю трилогію, своїм триєднанням: філософа, лікаря, письменника-поета він запалює наші душі, запалює наші серця. Своєю діяльністю і своїм походом він зшиває Схід і Захід України – Полтава, Одеса, Винники, Яворів. І нам вдвічі приємніше, що найбільший заклад нашого міста Винники носить ім’я цього видатного діяча».

 

Богдан Шустер подякував від імені влади, присутніх в залі та громади міста організаторам заходу-спомину та виконав твір «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…» .

 

 

У заході взяли участь: заступник головного лікаря обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих, головний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з медичної допомоги учасникам Революції Гідності і АТО Андрій Сав’юк, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, керуюча справами Винниківської міськради, голова громадської наглядової ради госпіталю Любов Шуберт, віце-президент Благодійного фонду «Призначення» імені Юрія Липи Дмитро Сапіга, члени фонду: актриса Тетяна Павелко, лікар Тетяна Пригодська, скрипаль Богдан Дворник.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

14.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору