м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.02.2016

У дитячій бібліотеці Винник буде санвузол

Сьогодні, 19 лютого, з ініціативи Винниківської міськради розпочались ремонтні роботи у дитячій бібліотеці у Винниках, а саме буде обладнано санвузол.

 

«Приміщення дитячої бібліотеки використовується постійно, а віднедавна в ньому для дітей молодшого віку ГО «Золота молодь Винник» проводить навчання з англійської мови.

 

Проблема відсутності санвузлу стояла гостро і створювала незручності. Дітям доводилося бігати у сусідню школу мистецтв» – прокоментував проведення ремонтних робіт заступник міського голови Богдан Шустер.

 

Поточний ремонт приміщення бібліотеки за адресою Шевченка, 2 у м.Винники включає у себе, насамперед, проведення та під’єднання каналізаційних мереж та мереж водопостачання, облаштування санвузлів, заміну дверей, вентилізаційну витяжку та санітарну побілку.

 

На ремонтні роботи з міського бюджету виділено 89 тис. грн. Цього року також передбачено можливість облаштування дитячого майданчика біля бібліотеки.

 

Дитяча бібліотека №35 здійснює бібліотечно-бібліографічне обслуговування дошкільників, учнів шкіл, керівників дитячого читання. У бібліотеці проводяться також різноманітні свята, творчі зустрічі, майстер-класи, конкурси тощо.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору