У День пам’яті та примирення винниківчани вшанували жертв війни

59813993_413637816127821_4448760308114128896_n

У панахиді та церемонії покладання квітів до могили загиблим воїнам взяли участь предcтавники міcької влади, ГО “Спілка Ветеранів Війни”, священнослужителі та мешканці міста.

«Шановні військовослужбовці, винниківчани! Сьогодні, саме восьмого травня, ми тут, біля пам’ятника воїнам, які побороли нацизм, в день закінчення страшної Другої світової війни. Ми прийшли, щоб віддати шану подвигу кожного солдата. Ми прийшли, щоб ніколи знову не поверталась війна на наші землі. Ми прийшли помолитись за душі усіх, хто полинув на небо під час цього страшного сну. Насправді, коли готові покласти життя заради Батьківщини – це прояв найвищої любові до своєї землі. Саме тому, ми сьогодні згадуємо тих, хто боронить наш край на Сході. Саме тому ми тут, згадуємо і вклоняємось тут тим, хто ще живий і хто пам’ятає ці страхіття Другої світової. Сьогодні ми тут, бо ми пам’ятаємо, і ми пам’ятаємо тому, що ми мусимо перемогти», – звернувся до присутніх міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, 8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Серпень

21.2019