м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.07.2019

У Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники ремонтують актову залу

На замовлення Винниківської міської ради розпочався ремонт актової зали у Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники.

Попри будівництво добудови, виконавчим комітетом Винниківської міськради профінансовані роботи по згаданому об’єкті, загальною вартістю близько 300 тис грн.

«У БДЮТ численні гуртки, в яких більше пів тисячі школярів різного віку розвивають свої творчі здібності та спортивні таланти, тому тут розпочато ремонт актової зали, чого найбільше чекали вже багато років педагоги та вихованці Будинку творчості. Надіємось, що уже найближчим часом сцена, де проводяться численні репетиції, вистави, конкурси тощо, стане однією з кращих», – поділився в.о.міського голови Винник Богдан Шустер.

13.2019