м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

У будівлі Народного дому Винник ремонтують підшивку даху

Винниківська міськрада продовжує комплекс ремонтних робіт у приміщенні Народного дому м.Винники.

З часу від минулого року до сьогодні, у будівлі Народного дому Винник, капітально відремонтовано покрівлю даху (вартість робіт 980 000 грн), після відновлення сцени та коридорних приміщень, проведено капітальний ремонт підлоги у концертній залі, стелі, влаштовано сучасне освітлення, проведено ремонт санвузлів, замінено вхідні двері, встановлено дашок, облаштовано вхід з пандусом, проведено поточний ремонт внутрішніх приміщень, а також встановлено і запущено автономну систему опалення.

«Сьогодні тривають роботи з підшивки звисів даху, а наступного року плануємо відремонтувати фасад Народного дому», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

27.2020