м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.06.2017

“Твори добро”: третій день добрих справ у Винниках

В рамках щорічного міжнародного проекту «Твори добро» на базі Винниківської санаторної школи-інтернат учасники відвідали та допомогли потребуючим винниківчанам.

 

Сотня учасників, поділені на сім інтеграційних груп, в яку входили представники з різних куточків України, Польщі та Голландії творили добро у помешканнях та на подвір’ях винниківчан.

 

«Учасники проекту допомогли прибрати, покосити, почистити територію помешкань мешканців Винник, які потребують уваги та підтримки, – розказує соціальний працівник «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» Ольга Біянська, яка запропонувала перелік містян керівникам проекту. – Це, ймовірно, люди, які мають родину, але позбавлені опіки і не належать до обслуговування соцслужбами міста».

 

В ході відвідин молодь фарбувала фіртки, сітки, вікна, прибирали приміщення та подвір’я, косили газони, прибирали у садках.

 

Нагадаємо, у проекті беруть участь учні зі сходу України – м.Костянтинівка , Донецька обл.; Південь України – Миколаївська обл., центр України – Черкаська обл., західна Україна представлена Дмитровецьким НВК; гості з Польщі, з Нідерландів та господарі – учні ВСШІ.

 

Христина Мамчур

 

Більше фото ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору