м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.09.2018

Триває капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №13 на вул.Галицька у м.Винники

На замовлення Винниківської міської ради виконується капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №13 на вул.Галицька у м.Винники.

Вартість капітального ремонту даху в рамках Програми підтримки ОСББ становить 294 574,00 грн з бюджету м.Винники.

Також, як повідомлялось раніше, співвласники ОСББ «Винники-Галицька, 13» власним коштом відремонтують фасад будинку та його прибудинкову територію.

«У червні через систему електронних закупівель ProZORRO було оголошено тендер на проведення ремонтних робіт і визначено підрядну організацію. Так, роботи профінансовані за бюджетні кошти міста, ведуться активно і оперативно», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

13.2019